Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Komunikace od školky uzavřena, zastávka všech autobusu zpět na návsi

Komunikace od školky uzavřena, zastávka všech autobusu zpět na návsi



Vážení občané, 

z důvodu pokračujících prací při výstavbě splaškové kanalizace již nebude možné od středy 13. 5. 2026 vyjet od školky na hlavní komunikaci Na Rafandu (pravděpodobně do konce týdne). Zároveň bude uvolněna komunikace z návsi ke hřbitovu a ke školce. Prosíme o zvýšenou opatrnost. 

Zastávka všech autobusů od čtvrtka 14. 5. 2026 zpět u základní školy na návsi! 

 


MUNIPOLIS
Novinky z úřadu přímo
do vašeho telefonu